Renata Kowalska
Doradca finansowy Renata Kowalska prowadzi księgowość w naszej firmie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu może oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy!
16865
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16865,bridge-core-2.1.8,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-20.5.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Renata Kowalska

Renata Kowalska pracowała jako Główny Księgowy w dużych firmach z kapitałem zagranicznym. W obszarze jej zadań znajdowały się  rozliczenia podatkowe, raportowanie według polskich i międzynarodowych standardów, oraz konsolidacja sprawozdań finansowych. We współpracy z doradcą podatkowym brała udział w projektach przekształcenia i podziału spółek (restrukturyzacja, sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa, przekształcenie ). Nadzorowała dział kadr i płac. We współpracy z dużą firmą szkoleniową zrealizowała szereg edycji szkoleń dla kandydatów na głównych księgowych. W trakcie aplikacji na biegłego rewidenta uczestniczyła w wielu projektach polegających na przeglądach i badaniu sprawozdań finansowych, oraz analiz due diligence.
Obecnie, jako zewnętrzny doradca współpracuje z mniejszymi jednostkami, jako  księgowy i doradca finansowy. Prowadzi księgi handlowe i rozliczenia podatkowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – prosimy o telefon, lub e-mail.